Новини

Зловмиснику, який підозрюється у низці злочинів обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

       Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у об’єднаному кримінальному провадженні за фактами умисного заподіяння середньої тяжкості тілесних ушкоджень, вимагання, розбою та незаконного заволодіння транспортним засобом.

Встановлено, що зловмисник у вересні минулого року, перебуваючи біля одного з нічних клубів міста спричинив тілесні ушкодження потерпілому.

      Продовжуючи свою злочинну діяльність, місцевий житель, маючи умисел на заволодіння чужим майном, з корисливих мотивів, всупереч волі власника, примусивши останнього покинути автомобіль, незаконно заволодів його транспортним засобом.

       Також, у грудні минулого року, зловмисник, керуючись корисливим мотивом, погрожуючи застосуванням насильства, що є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, вимагав грошові кошти у потерпілого.

Крім того, підозрюваний за попередньою змовою з двома особами, реалізовуючи умисел на вчинення розбійного нападу, заподіявши удар ножем в область грудної клітини потерпілого, відкрито заволоділи мобільнім телефоном та іншим майном останнього.

      На даний час, зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч.1 ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження), ч.3 ст. 189 (вимагання), ч.2            ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) та ч.2 ст. 187 КК України (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб).

      Ухвалою Деснянського районного суду м. Чернігова до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

      Досудове розслідування триває.