Новини

За принципової позиції Чернігівської місцевої прокуратури до державного бюджету стягнуто понад 180 000 грн.

     Завдяки принциповій позиції Чернігівської місцевої прокуратури до державного бюджету стягнуто понад 180 000 грн. штрафних санкцій за порушення на ринку цінних паперів.

     Центральним територіальним департаментом НКЦПФР(надалі по тексту Центральний територіальний департамент НКЦПФР)  встановлено, що статут та внутрішні положення акціонерного товариства одного з автотранспортних підприємств міста не приведено у відповідність з нормами Закону України «Про акціонерні товариства».

     На усунення вказаних порушень Центральним територіальним департаментом НКЦПФР відповідача зобов’язано усунути порушення у визначений термін. Однак порушення усунуто так і не було.

     Підставою для розгляду справи в суді стало порушення одним із автотранспортних підприємств міста вимог п. 10 ст. 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» щодо невиконання розпорядження Центрального територіального департаменту  Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про усунення порушень законодавства про цінні папери. У встановлені законом строки відповідачем в добровільному порядку штраф сплачено не було.


     На даний час рішення суду набрало законної сили та до державного бюджету стягнуто понад 180 000 грн.