Новини

Зловмиснику, який підозрюється у низці злочинів майнового характеру обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

       Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у об’єднаному кримінальному провадженні за фактами таємного викрадення чужого майна.

       Встановлено, що зловмисник впродовж листопада минулого року – березня поточного року, з корисливих мотивів та з метою особистого збагачення, шляхом віджиму вікон, незаконно проникав до будинків місцевих мешканців, звідки таємно викрадав золоті вироби, грошові кошти, мобільні телефони.

        Також, місцевий житель, перебуваючи неподалік одного із ринків міста, з кишені потерпілого таємно викрав мобільний телефон та грошові кошти останнього.

         Загалом зловмисник вчинив п’ять аналогічних епізодів.

         Дії зловмисника кваліфіковано за ч.2 ст.  185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно) та ч.3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно).

          До підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

          Не погоджуючись із рішенням суду зловмисником подано апеляційну скаргу на ухвалу суду першої інстанції про застосування  до нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

          Вислухавши доводи підозрюваного, позицію прокурора, який навів беззаперечні доводи необхідності застосування саме даного виду запобіжного заходу Апеляційний суд Чернігівської області залишив зловмиснику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без змін.

          Досудове розслідування триває.