Новини

Зловмиснику, який ухиляється від виконання покарання у виді громадських робіт повідомлено про підозру

         Чернігівською місцевою прокуратурою забезпечується процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом ухилення від виконання покарання у виді громадських робіт.

У ході досудового розслідування встановлено, що житель Чернігівського району, маючи не одну судимість, вироком Новозаводського районного суду  м. Чернігова у листопаді минулого року визнаний винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 185 КК України (крадіжка) та призначено покарання у вигляді 240 годин громадських робіт.

        Зловмисника, Чернігівським районним сектором Чернігівського міського відділу пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації МЮУ письмово ознайомлено з умовами відбування покарання у виді громадських робіт, а також про кримінальну відповідальність за ухилення від відбування громадських робіт та направлено для відбування покарань до однієї із сільських рад Чернігівського району.

        Однак, зловмисник умисно сім разів не вийшов на відбуття покарання у виді громадських робіт, чим ухилився від його відбування.

          На даний час зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 389 КК України (ухилення засудженого від відбування покарання у виді громадських робіт).

          Досудове розслідування триває.


        Довідково:  санкція статті передбачає покарання у вигляді арешту на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.