Новини

Завершено досудове розслідування за фактами крадіжок

        Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у  кримінальному провадженні за фактом грабежу та крадіжки.

        Встановлено, що в кінці квітня поточного року зловмисник,  перебуваючи на ринку «Хітринок» в м. Чернігові шляхом вільного доступу з прилавку таємно викрав мобільний телефон марки «Samsung» Galaxy j3.

       Продовжуючи свою злочинну діяльність, в травні поточного року, перебуваючи на ринку «Центральний» в м. Чернігіві, в одному із кіосків , з-під прилавку вітрини вказаного кіоску з коробки таємно викрав грошові кошти в сумі понад 1500 грн.

        Також, зловмисник на початку червня поточного року зловмисник, перебуваючи на ринку «Центральний» з пластикового контейнеру, що знаходився на торгівельному прилавку, відкрито викрав грошові кошти у сумі 2000 грн.

       Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 186 КК України.

       На даний час, обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.


Довідково: санкція статті за ч.2 ст. 185 КК України передбачає покарання у виді  арешту на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Санкція статті ч.2 ст. 186 КК України передбачає покарання  у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.